Співпрацюю з компанією „FABRYKA IT” по виготовленню інтернетової сторінки на терені європейського союзуЮ, яку потрібно звязати з моїм українським сайтом. роботою компанії дуже задоволений, виконали все вчасно та з професійним підходом. особливо хочу подякувати пану Michał Rosadziński за його вміння працювати з людьми. так тримати!!! молодці. обовязково буду рекомендувати своїм знайомим співпрацювати з КОМПАНІЄЮ „FABRYKA IT”.

VALERII Petrov
"ATELIER" VALERII PETROV, NIP: 6343031693

Pełen profesjonalizm, jeżeli chodzi o podejście do pracy i klienta! Stały kontakt (mailowy i telefoniczny), własne propozycje, reagowanie na sugestie klienta, życzliwość i przede wszystkim cierpliwość – plusy można by wypisywać w nieskończoność 🙂 Efekt finalny jest niesamowity i w pełni nas zadowolił 🙂 Miałyśmy przyjemność współpracować z Panem Michałem  Rosadzińskim – profesjonalista! Bardzo ważne jest, aby umieć reagować na potrzeby klienta, a przy tym nie bać się wyjść z własną inicjatywą 🙂 jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów i rozwoju 🙂 ps. mamy nadzieję, że w przyszłości będzie nam dane jeszcze się „spotkać” 🙂

Karolina Opozda
KOS Zuzanna Staniec

Serdecznie polecam za profesjonalne podejście do klienta oraz możliwość konsultacji i doradztwa na każdym etapie projektu. Strona internetowa została wykonana z dbałością o szczegóły i zachowanie wysokich standardów, w pełni odpowiadając moim oczekiwaniom.

Klaudia Klichowska
Kancelaria Adwokacka
Jestem bardzo zadowolony z usług Fabryka IT. Od samego początku naszej współpracy, wspierali mnie profesjonalnymi radami, dzięki czemu moja firma ma profesjonalną stronę www, e-mail oraz skrojone na miarę moich potrzeb LOGO. Dodatkowo warto wspomnieć o dostępności wsparcia technicznego, dosłownie o każdej porze dnia i nocy. Gorąco polecam!
STANISŁAW OKRZESIK
STANEL

Współpraca z p. Michałem w 100% profesjonalna – potrzebowałem natychmiastowej pomocy i taką otrzymałem. Zlecenie zrealizowane o czasie, moje uwagi naniesione na projekt strony niemalże natychmiastowo. Szeroki wachlarz usług i ceny dostosowane do konkretnych potrzeb

Adrian Wasiołek
KANCELARIA ADWOKACKA
Pan Michał jest świetnym specjalistą. Potrafi doradzić, podpowiedzieć różne rozwiązania, takiemu laikowi jak ja 😉 Jednocześnie jest elastyczny i otwarty na propozycje klienta.
Posiada różne oferty w bardzo przystępnych cenach. Dla mnie Pan Michał stworzył stronę www, z której jestem bardzo zadowolona. Muszę też wspomnieć, bo to ogromny plus, kontakt z Panem Michałem przebiegał sprawnie i szybko, niemal natychmiastowo otrzymywałam odpowiedzi 🙂 POLECAM z całego serca.
Agnieszka Kotowicz
Manuall

Korzystasz z usług Factory IT?, zostaw OPINIĘ!

Twój Głos Pomaga Nam W Doskonaleniu Naszych Usług. Dziękujemy!

Wystaw opinię

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

Jakie jest twoje pełne imię i nazwisko?
Jaki jest twój adres e-mail?
Jaka jest nazwa twojej firmy?
Czy twoja firma ma stronę internetową?
Co o nas myślisz?
pola oceny
Czy chcesz dołączyć ocenę w postaci gwiazdek?
Średnia ocen 5.0 gwiazdek (oparte na 19 ocenach)