Jestem bardzo zadowolona z usług. kreatywność i zaangażowanie sprawiły, że moja strona prezentuje się profesjonalnie i estetycznie. Dodatkowo, cieszy mnie fakt, że twórca był bardzo cierpliwy i elastyczny wobec moich sugestii i poprawek. jego pomysłowość plus moje potrzeby pozwoliły stworzyć stronę, która idealnie odzwierciedla moje oczekiwnia i styl. Dodatkowo, możliwość pracy w elastycznych godzinach bardzo ułatwiła mi kontakt i współpracę. dziękuje i polecam 🙂

Marta niedziałkowska-lik
kancelaria notarialna notariusz marta niedziałkowska-lik

Ocena pracy Pana Michała z firmy Factory IT przy tworzeniu naszej strony internetowej dla ApexSteel Engineering jest niezwykle pozytywna. Jego profesjonalizm, kreatywność i doskonałe umiejętności techniczne przyczyniły się do stworzenia strony, która przekroczyła nasze oczekiwania.

Pan Michał wykazał się doskonałą znajomością projektowania interfejsu strony. Jego elastyczność, otwarte podejście do sugestii oraz doskonała komunikacja sprawiły, że proces tworzenia strony przebiegł sprawnie.

Efektem jest strona internetowa, która nie tylko jest estetyczna i łatwa w nawigacji, ale także przyczynia się do zwiększenia widoczności i zaangażowania klientów. Gorąco polecam usługi Pana Michała wszystkim poszukującym profesjonalnego podejścia i doskonałej jakości wykonania w projektowaniu stron internetowych.

Z poważaniem, Tomasz z Apexsteel

Tomasz Sladek
apexsteel engineering

Pan Michał , szybko i sprawnie zrobił całą stronę. Wszystko zgodnie z wytycznymi, powiedziałabym nawet że wygląda lepiej niż oczekiwaliśmy.
polecam usługi w 100 %

Magdalena Wielogórska
KAMIENNE HISTORIE

Z całego serca polecam współpracę z Panem michałem.
pełen profesjonalizm. Pozytywne podejście do klienta , kontakt telefoniczny i mailowy praktycznie od rana do wieczora.
dzięki wiedzy i doświadczeniu pana michała oraz niewątpliwej pracowitości ,powstał mój sklep internetowy i poczta e-mail .
w przyszłości także skorzystam z usług rozreklamowania mojej firmy w sieci.

pani Karolina stworzyła dla mnie piękne logo.
współpraca z fabryka it to czysta przyjemność. polecam każdemu.

Żaneta Bartlińska
Zakupiony.pl

Співпрацюю з компанією „FABRYKA IT” по виготовленню інтернетової сторінки на терені європейського союзуЮ, яку потрібно звязати з моїм українським сайтом. роботою компанії дуже задоволений, виконали все вчасно та з професійним підходом. особливо хочу подякувати пану Michał Rosadziński за його вміння працювати з людьми. так тримати!!! молодці. обовязково буду рекомендувати своїм знайомим співпрацювати з КОМПАНІЄЮ „FABRYKA IT”.

VALERII Petrov
"ATELIER" VALERII PETROV, NIP: 6343031693

Pełen profesjonalizm, jeżeli chodzi o podejście do pracy i klienta! Stały kontakt (mailowy i telefoniczny), własne propozycje, reagowanie na sugestie klienta, życzliwość i przede wszystkim cierpliwość – plusy można by wypisywać w nieskończoność 🙂 Efekt finalny jest niesamowity i w pełni nas zadowolił 🙂 Miałyśmy przyjemność współpracować z Panem Michałem  Rosadzińskim – profesjonalista! Bardzo ważne jest, aby umieć reagować na potrzeby klienta, a przy tym nie bać się wyjść z własną inicjatywą 🙂 jeszcze raz bardzo dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów i rozwoju 🙂 ps. mamy nadzieję, że w przyszłości będzie nam dane jeszcze się „spotkać” 🙂

Karolina Opozda
KOS Zuzanna Staniec

Korzystasz z usług Factory IT?, zostaw OPINIĘ!

Twój Głos Pomaga Nam W Doskonaleniu Naszych Usług. Dziękujemy!

Wystaw opinię

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Wymagane

Jakie jest twoje pełne imię i nazwisko?
Jaki jest twój adres e-mail?
Jaka jest nazwa twojej firmy?
Czy twoja firma ma stronę internetową?
Co o nas myślisz?
pola oceny
Czy chcesz dołączyć ocenę w postaci gwiazdek?
Średnia ocen 5.0 gwiazdek (oparte na 23 ocenach)